Team

Maak kennis met ons team.

Nicolette Seuren

Nicolette Seuren

Directeur

n.seuren@bsdehorizon.nl

Over mij

Loes Custers

Loes Custers

Intern begeleider, teamleider

l.custers@bsdehorizon.nl

Over mij

Daisy Lucassen

Daisy Lucassen

Leerkracht, unitleider bovenbouw

d.lucassen@bsdehorizon.nl

Nicole Luth

Nicole Luth

Leerkracht, unitleider middenbouw

n.luth@bsdehorizon.nl

Sarah Coopmans

Sarah Coopmans

Leerkracht, unitleider onderbouw

s.coopmans@bsdehorizon.nl

Anny Brueren

Anny Brueren

Leerkracht

a.brueren@bsdehorizon.nl

Irene Verstegen

Irene Verstegen

Leerkracht

i.verstegen@bsdehorizon.nl

Jos van den Borne

Jos van den Borne

Leerkracht

j.vandenborne@bsdehorizon.nl

Leonie Snijders

Leonie Snijders

Leerkracht

l.snijders@bsdehorizon.nl

Marian Vervoort

Marian Vervoort

Leerkracht

m.vervoort@bsdehorizon.nl

Marianne Kersten

Marianne Kersten

Leerkracht

m.kersten@bsdehorizon.nl

Marieke Verstegen

Marieke Verstegen

Leerkracht

m.verstegen@bsdehorizon.nl

Tiny Goumans

Tiny Goumans

Leerkracht

t.goumans@bsdehorizon.nl

Wilma Schelbergen

Wilma Schelbergen

Leerkracht

w.schelbergen@bsdehorizon.nl

Christine Camps

Christine Camps

Interieurverzorging

Danny van den Berghe

Danny van den Berghe

pabo-student 4e jaar, afstudeerstage

d.vandenberghe@bsdehorizon.nl

Leo Joosten

Leo Joosten

vrijwilliger ondersteuning onderwijs

l.joosten@bsdehorizon.nl

Rob Driessen

Rob Driessen

Congiërge

r.driessen@bsdehorizon.nl

Suzan Huys

Suzan Huys

Interieurverzorging

Theo Huts

Theo Huts

Ondersteuning onderwijs

t.huts@bsdehorizon.nl

Wilmi Jakobs

Wilmi Jakobs

Administratief medewerker

w.jakobs@bsdehorizon.nl