Team

Maak kennis met ons team.

Judith Geurts

Judith Geurts

Directeur

j.geurts@dynamiek.nu

Over mij

Loes Custers

Loes Custers

Intern begeleider, teamleider

l.custers@dynamiek.nu

Over mij

Birgit Verkoeyen

Birgit Verkoeyen

Leerkracht

b.verkoeyen@dynamiek.nu

Over mij

Daisy Lucassen

Daisy Lucassen

Leerkracht, unitleider bovenbouw

d.lucassen@dynamiek.nu

Nicole Luth

Nicole Luth

Leerkracht, unitleider middenbouw

n.luth@dynamiek.nu

Sarah Coopmans

Sarah Coopmans

Leerkracht, unitleider onderbouw

s.coopmans@dynamiek.nu

Anny Brueren

Anny Brueren

Leerkracht

a.brueren@dynamiek.nu

Irene Verstegen

Irene Verstegen

Leerkracht

i.verstegen@dynamiek.nu

Jos van den Borne

Jos van den Borne

Leerkracht

j.vandenborne@dynamiek.nu

Marianne Kersten

Marianne Kersten

Leerkracht

m.kersten@dynamiek.nu

Marieke Verstegen

Marieke Verstegen

Leerkracht

m.verstegen@dynamiek.nu

Tiny Goumans

Tiny Goumans

Leerkracht

t.goumans@dynamiek.nu

Wilma Schelbergen

Wilma Schelbergen

Leerkracht

w.schelbergen@dynamiek.nu

Annelies Muijsenberg

Annelies Muijsenberg

onderwijsondersteunend personeel

a.muijsenberg@dynamiek.nu

Over mij

Bianca Heldens

Bianca Heldens

Onderwijsondersteunend personeel

b.heldens@dynamiek.nu

Over mij

Christine Camps

Christine Camps

Interieurverzorging

Rob Driessen

Rob Driessen

Congiërge

r.driessen@dynamiek.nu

Suzan Huys

Suzan Huys

Interieurverzorging

Thea Wijnen

Thea Wijnen

Administratief medewerker

t.wijnen@dynamiek.nu