Team

Maak kennis met ons team.

Judith Geurts

Judith Geurts

Directeur

j.geurts@bsdehorizon.nl

Over mij

Loes Custers

Loes Custers

Intern begeleider, teamleider

l.custers@bsdehorizon.nl

Over mij

Birgit Verkoeyen

Birgit Verkoeyen

Leerkracht

b.verkoeyen@bsdehorizon.nl

Over mij

Daisy Lucassen

Daisy Lucassen

Leerkracht, unitleider bovenbouw

d.lucassen@bsdehorizon.nl

Nicole Luth

Nicole Luth

Leerkracht, unitleider middenbouw

n.luth@bsdehorizon.nl

Sarah Coopmans

Sarah Coopmans

Leerkracht, unitleider onderbouw

s.coopmans@bsdehorizon.nl

Anny Brueren

Anny Brueren

Leerkracht

a.brueren@bsdehorizon.nl

Irene Verstegen

Irene Verstegen

Leerkracht

i.verstegen@bsdehorizon.nl

Jos van den Borne

Jos van den Borne

Leerkracht

j.vandenborne@bsdehorizon.nl

Marianne Kersten

Marianne Kersten

Leerkracht

m.kersten@bsdehorizon.nl

Marieke Verstegen

Marieke Verstegen

Leerkracht

m.verstegen@bsdehorizon.nl

Tiny Goumans

Tiny Goumans

Leerkracht

t.goumans@bsdehorizon.nl

Wilma Schelbergen

Wilma Schelbergen

Leerkracht

w.schelbergen@bsdehorizon.nl

Annelies Muijsenberg

Annelies Muijsenberg

onderwijsondersteunend personeel

a.muijsenberg@bsdehorizon.nl

Over mij

Bianca Heldens

Bianca Heldens

Onderwijsondersteunend personeel

b.heldens@bsdehorizon.nl

Over mij

Christine Camps

Christine Camps

Interieurverzorging

Rob Driessen

Rob Driessen

Congiërge

r.driessen@bsdehorizon.nl

Suzan Huys

Suzan Huys

Interieurverzorging

Wilmi Jakobs

Wilmi Jakobs

Administratief medewerker

w.jakobs@bsdehorizon.nl